Приветствую Вас, Гость 22.10.2017, 18:54
Главная » 2012 » Февраль » 22 » «Ауған соғысының естеліктері» атты кездесу кеші
«Ауған соғысының естеліктері» атты кездесу кеші
21 ақпан, 2012 жыл

Әскери Даңқ музейінде «Ауған соғысының естеліктері» атты интернационалист-жауынгерлермен кездесу кеші өтті.

Бұл кеш Ауғанстан жерінен кеңес әскерін шығару күніне байланысты. Соғыс 10 жылға созылды. Бұл жағдайдан Павлодар облысы да шеткері қалған жоқ. Бүгінгі күні Ауғанстандағы соғыс біздің тарихымыздағы қиын да толық зерттелмеген ақтаңдақтардың бірі. Ол арнайы зерттеулерді, алғышарттар мен себептердің шығу тарихын зерттеуді қажет етеді.

Кеште 1979-1989 ж.ж. Ауған соғысына қатысқан интернационалист-жауынгерлер, Павлодар облысының Қорғаныс істері бойынша департамент, №5512 әскери бөлімінің сарбаздары және дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интарнаттың оқушылары қатысты.
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 745 | Добавил: Museum_Pavlodar | Рейтинг: 0.0/0