Приветствую Вас, Гость 17.08.2017, 12:48
Главная » 2012 » Март » 16 » Б. Хазыровтың «Люди несгибаемой воли» кітабының презентациясына байланысты дөңгелек үстел
15 наурыз, 2012 жыл

2012 жылдың 15 наурызында сағат 15.30 Әскери Даңқ музейінде Б. Хазыровтың «Люди несгибаемой воли» кітабының презентациясына байланысты дөңгелек үстел ұйымдастырылған болатын.

«Люди несгибаемой воли» атты жаңа кітапта автор 314 - атқыштар дивизиясының құрамында болған павлодарлық-жауынгерлердің ерліктері туралы баяндайды. Неміс фашизмін жеңудегі және жерімізде бейбіт орнатудағы көрсеткен ерен ерліктері мен батылдықтары шебер жазылған.

Дөңгелек үстелге Павлодар облысының мұрағаттар мен құжаттар басқармасы, Павлодар облысының ішкі саясат басқармасы, «Қазақстан электролиз заводы» АҚ, ардагерлер кеңестері, қала кітапханалары, өлкетанушылар, «Майдан жолы» іздеу отрядының мүшелері және ПМПИ студенттері шақырылды.
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 307 | Добавил: Museum_Pavlodar | Рейтинг: 0.0/0
Deep thinnkig - adds a new dimension to it all.