Приветствую Вас, Гость 27.06.2017, 10:11
Главная » 2012 » Апрель » 12 » Музей театр, а вещи в нем актеры» атты тақырыптық кеш
Музей театр, а вещи в нем актеры» атты тақырыптық кеш
30 наурыз, 2012 жыл

2012 жылдың 30 наурызында Г.Н. Потанин атындағы облыстық тарихи-өлкетану музейінде «Музей театр, а вещи в нем актеры» атты тақырыптық кеш өтті. Іс-шара Театр Күніне орай өткізілді. Бұл іс-шара кезінде музей қызметкерлері музей қорындағы экспонаттар арқылы театр бейнесін барынша келтіруге тырысты.

Театр бейнесі алты мезонсценада ұсынылды, бұл – театрдың көрерменжайы, партер, режиссер кабинеті, әртістер өнерін көрсететін сахна, оркестр, костюмді бөлме, бояну бөлмесі, техникалық қызмет көрсету және асхана.

Әр мезонсценада актерлер ретінде музей экспонаттары сөз сөйледі. Олардың әр бірі өзінің музейге түсу тарихын айтты. Бұл кеште музей қорында сақталынған костюмдер көрермендерге ұсынылды.

Кеште ИНЕУ-дің тарих мамандығының 1 курс студенттері белсене қатысты.
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 285 | Добавил: Museum_Pavlodar | Рейтинг: 0.0/0