Приветствую Вас, Гость 17.12.2017, 15:10
Главная » 2012 » Февраль » 14 » «Сталинград шайқасы – ҰОС-да бетбұрыс кезең»
«Сталинград шайқасы – ҰОС-да бетбұрыс кезең»
10 ақпан, 2012 жыл

Әскери Даңқ музейінде «Сталинград шайқасы – ҰОС-да бетбұрыс кезең» атты тақырыпқа ардагерлер клубының отырысы өтті.

Соғыс – адам өмірімен өлшенетін миллиондаған адамдардың қайғысы. Сталинград түбіндегі шайқаста кеңес әскері қажымас қайрат пен ерлік көрсетіп қана қоймай, неміс фашистік тобының 29 дивизиясын жеңген болатын. Сталинград шайқасындағы жеңіс Ұлы Отан Соғысындағы бетбұрысты кезең болды. Ол ерлік пен өжеттіліктің белгісі ретінде жеңіс тарихында жаңа беттер ашты.

Ардагерлер клубының отырысына қалалық Ардагерлер кеңесінің өкілдері, ҰОС ардагерлері - Сталинград шайқасына қатысушылар және мектеп оқушылары қатысты.
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 723 | Добавил: Museum_Pavlodar | Рейтинг: 0.0/0