Приветствую Вас, Гость 17.12.2017, 14:54
Главная » 2011 » Июнь » 30 » Үздік дизайн-жобасына байқау
Үздік дизайн-жобасына байқау
30 маусым, 2011 жыл

Г.Н.Потанин атындағы Павлодар облыстық тарихи-өлкетану музейі Ленин көшесі, 149 үйде орналасқан музей экспозициясын құрудың шығармашылық концепциясын ашатын, сонымен бірге Мир көшесі, 40 үйдегі Жауынгерлік Даңқ музейі экспозициясын құрудың үздік дизайн-жобасына байқау жариялайды.

Байқау бір кезеңде жүргізіледі.

Байқауға материалдар тапсырудың нақты мерзімі – 3 жұмыс күні, хабарландыру басылымға шыққан күннен бастап.

Байқаудың қорытындысын шығару байқау аяқталғаннан кейінгі келесі 3 күнде өтеді.

Байқау материалдары альбомда (А-3 өлшемде) және түрлі-түсті форматта 3D – кескінде (үшөлшемді кескін) ұсынылуы керек.

Жоба мына мекенжайға тапсырылады: Павлодар қ., Ленин көшесі – 149 (Г.Н.Потанин атындағы Павлодар облыстық тарихи-өлкетану музейі).

Анықтама телефондары: 32-01-54
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 323 | Добавил: Museum_Pavlodar | Рейтинг: 0.0/0