Приветствую Вас, Гость 22.10.2017, 07:42
Главная » 2011 » Декабрь » 7 » «Жастар ЖИТСке қарсы!»
«Жастар ЖИТСке қарсы!»
1 желтоқсан, 2011 жыл

1 желтоқсан – Дүниежүзілік ЖИТСпен күрес күні. Осы күні музей Павлодар облыстық ЖИТСке қарсы және алдын алу орталығының мамандары және «Герлита» қоғамдық қорының волонтерлерімен «Жастар ЖИТСке қарсы!» сұрақ-жауап кешін ұйымдастырды. Іс-шара №13 орта мектепте өткізілді.

Дүниежүзілік ЖИТС-пен күресу күні алғашқы рет 1988 жылы 1 желтоқсанда барлық елдердің денсаулық сақтау Министрліктерінің кездесуінде ВИЧ/ЖИТС бойынша ақпараттармен алмасуды кеңейту және әлеуметтік төзімділікке шақыратын үндеу айтылғаннан кейін атап өтілді. Жыл сайын 1 желтоқсанда атап өтілетін Дүниежүзілік ЖИТС-пен күресу күні әлемнің барлық аймақтарына таралып жатқан, ЖИТС және ВИЧ-инфекциясы пандемиясымен күресу бойынша ұйымдастырылған күштерді нығайту ісіне қызмет етеді.

Оқушылар іс-шараға белсене қатысып, қызықтырған сұрақтарына жауаптар алды.
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 705 | Добавил: Museum_Pavlodar | Рейтинг: 0.0/0