Приветствую Вас, Гость 05.08.2021, 22:54
Главная » 2012 » Март » 16
15 наурыз, 2012 жыл

2012 жылдың 15 наурызында сағат 15.30 Әскери Даңқ музейінде Б. Хазыровтың «Люди несгибаемой воли» кітабының презентациясына байланысты дөңгелек үстел ұйымдастырылған болатын.

«Люди несгибаемой воли» атты жаңа кітапта автор 314 - атқыштар дивизиясының құрамында болған павлодарлық-жауынгерлердің ерліктері туралы баяндайды. Неміс фашизмін жеңудегі және жерімізде бейбіт орнатудағы көрсеткен ерен ерліктері мен батылдықтары шебер жазылған.

Дөңгелек үстелге Павлодар облысының мұрағаттар мен құжаттар басқармасы, Павлодар облысының ішкі саясат басқармасы, «Қазақстан электролиз заводы» АҚ, ардагерлер кеңестері, қала кітапханалары, өлкетанушылар, «Майдан жолы» іздеу отрядының мүшелері және ПМПИ студенттері шақырылды.
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 570 | Добавил: Museum_Pavlodar | Дата: 16.03.2012 | Комментарии (1)

15 марта 2012 года

15 марта 2012 года в 15.30 в музее Воинской Славы состоялся круглый стол, посвященный презентации книги Б. Хазырова «Люди несгибаемой воли».

В новой книге «Люди несгибаемой воли» автор повествует о воинах-павлодарцах, прошедших фронтовыми дорогами в составе 314-ой стрелковой дивизии, их немеркнущих подвигах и перенесенных ими лишениях ради Победы над фашизмом и торжества жизни на земле.

Среди приглашенных были: представители Управления архивами и документации Павлодарской области, управления внутренней политики Павлодарской области, АО «Казахстанский электролизный завод», представители ветеранских организаций, библиотеки города, краеведы, участники поискового отряда «Майдан жолы» и студенты ПГПИ.
Категория: Новости | Просмотров: 948 | Добавил: Museum_Pavlodar | Дата: 16.03.2012 | Комментарии (0)