Приветствую Вас, Гость 05.08.2021, 23:54
Главная » Жаңалықтар
4 ақпан, 2011 жыл

Мұражай-үйдің 10-жылдығына арналған Д.П.Багаев мұражай-үйінде павлодарлық суретші Алексей Усовтың "Авторский портрет" жеке көрмесінің ашылуы болды.

Алексей Усов – фотосуретші, фотокоррсепондент, бейнеоператор, жарық жөніндегі шебер. «Қазақстан Электролиз зауытының құрылысына қатысушы» медалімен марапатталған. Түрлі Қазақстандық және халықаралық көрмелердің қатысушысы және лауреаты.

Кәсіби фотосуретпен Алексей 1995 жылдан бастап айналысады. Түрлі жарнамалық, портреттік және репортаждық түсірілімдер, өзіндік іс және оған тән шығармашылық ізденіс және жаңа шешімдер жас фотосуретшіні өз ісінің тәжірибелі шеберлер қатарына қосты. Қазіргі кезде Алексей Усов Қазақстан және Ресейдің жарнамалық және ақпараттық агенттіктерімен, сондай-ақ баспасөз басылымдарымен белсенді ынтымақтастық жасайды. Қызметтік тізімде Мәскеу, ... Читать дальше »
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 574 | Добавил: Museum_Pavlodar | Дата: 06.02.2011 | Комментарии (0)

Музейдің бас ғимаратының экспозициясы жөндеу жұмыстарына байланысты уақытша жұмыс істемейді
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 487 | Добавил: Museum_Pavlodar | Дата: 27.01.2011 | Комментарии (0)

17 қаңтар, 2011 жыл

Музейіміз "Шаңырақ" орталығында өлкеміздің қолданбалы өнер шеберлері бұйымдарының көрмесін ұйымдастырды. Көрме ҚР Президентінің өкілеттілігін ұзарту Референдумын қолдаудың Павлодар облысы шығармашылық интеллигенциясының Форумы аясында өткізілді.
Категория: Жаңалықтар | Просмотров: 511 | Добавил: Museum_Pavlodar | Дата: 20.01.2011 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5